Çini Sanatı Dünyasına İstanbulumSanat İle Merhaba!

istanbulumsanat iznik çini tabak hediye

İstanbulumSanat’ tan tüm sanat severlere, İznik Çini tutkunlarına ve çini sanatı dünyasına merhaba!

Yeni bir heyecanla yola çıkarak online satış yaptığımız sitemizi hayata geçirdik. Çini sanatının en güzel örneklerini sitemizde sizlerin beğenisine sunarken, çini sanatı ile ilgili yazılarla elimizden geldiğince bilgi aktarmaya çalışacağız.

Çini tarihçesi, çini desenleri, çini sanatı incelikleri hakkında bilgiler ile bu sanata ilgi duyan okuyucularımız için geçmişten günümüze bir köprü kuracağız.

Çini Sanatı İçin Ne Yapıyoruz?

Mekanlara değer katan İznik Çini ürünlerimizi tamamen el yapımı olarak üretiyoruz. Herhangi bir hazır baskı malzeme kullanmadan ham çini bisküvisine desenlerimizi aktararak en kaliteli çini boyaları kullanmaya özen gösteriyoruz.

Çini tahrirleme safhasından boyama, sırlama ve fırınlama aşamasına kadar en iyi sonucu alabilmek için çabalıyoruz.

Sitemizde çini tabaklar, çini kase ve tepsiler, çini karolar, çinili ahşap kutular, çini tablo ve panolar ile çeşitli hediyelik seçenekler bulunmaktadır.

En Güzel Hediye, Çini

Evlerin ve ofislerin duvarlarına renk katan, masa üstündeki zarifliği ile ortama canlılık veren çiniler hediyelik olarak çok iyi bir seçenek.

İznik çinileri özellikle hediye seçimi için en güzel ve kalıcı seçeneklerden biridir. İznik çini ürünleri yerli ve yabancı kişi ve kuruluşlar tarafından da son derece beğenilen aksesuarlar arasındadır.

Manevi değeri düşük donuk ve mat objelere karşın mekana derinlik katan değerli bir çini eser her zaman tercih edilebilir. Böylelikle geleneksel Türk çini sanatını yaygınlaştırıp, benzersiz bir ürünü sevdiklerimize sunmuş oluyoruz.

Çiniler eşe, arkadaşa hediye, yeni iş hediyesi, terfi hediyesi, yeni ev hediyesi, yurt dışına hediye ve kurumsal hediye olarak tercih edilmektedir.

istanbulumsanat-iznik-cini-blog
istanbulumsanat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişim
Yardım?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?