İletişim

 

Sipariş & Müşteri Temsilcisi: +90 531 341 7125

info@istanbulumsanat.com

Bize Ulaşın : İletişim formunu doldurarak sorun ya da önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Mesajınız iletildikten sonra en kısa sürede yanıtlanacaktır.

 

Sıkça sorulan sorular

Siparişim Nasıl Gelecek?

Teslimatlarımız anlaşmalı kargo firmalarıyla gerçekleştirilmektedir. Fakat özel durumlarda kargo ücretinin alıcı tarafından karşılanması şartıyla müşterimizin, istemiş olduğu kargo ile teslimat yaptırabilme şansı vardır.

Teslimat Sırasında Adreste Bulunmadığımda Ne Olacak?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şirketini arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Kargo Ücretini Nasıl Ödeyeceğim?

www.istanbulumsanat.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, sistemimizde bulunan sizin seçmiş olduğunuz kargo firması ve ya kapıda ödeme seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş Kime Teslim Edilecek?

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

Kargo Süresi Nedir?

Şehir içi ve Şehir dışı siparişlerin şirketimizden kargoya teslim edilmesine kadar olan aşama ve süreçler yukarıdaki maddelerde açıklanmıştır. Kargo firması siparişinizi bizden teslim aldıktan sonra bölgesel dağıtıma başlar bu sebepten ötürü kargolarınızın ne kadar sürede sizlere teslim olacağını öğrenebilmek için kargo takip numaranızı kullanarak ilgili kargo firmalarını web adresine ya da firmaya başvurunuz. Aksi bir durumla karşılaşmanız halinde lütfen vakit kaybetmeden Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçiniz.